Batıkent Perde Yıkama

0312 250 1 251

Batıkent Perde Yıkama

Batıkent Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Batıkent Perde Yıkama Firmamız sizlere stor perde, zebra perde, tül perde, fon perde yıkama ve temizleme hizmeti vermektedir. Perdeler evimizin dışarı bakan yüzleridir ve temizliği ile evimizi temsil eder.

Bu nedenle perdelerimiz oldukça temiz olmalıdır. Özellikle de stor perdelerin ve zebra perdelerin yıkaması oldukça zordur. Çünkü mekanizmalı perde olduğu için her zaman yerinden söküp yıkamasını sağlayamazsınız.

Yerinden sökseniz dahi temizliği ev koşullarında yapılamaz. Bu tür perdeler narin kumaş yapısına sahiptir ve evde yıkama yapıldığında kumaşında kırışma, kırılma meydana gelir. Üstelik bu kırılmanın telafisi yoktur. Evde yıkama yapıldığı zaman hem kırışacak hemde kırılma olacaktır. Bu nedenle profesyonel bir perde yıkama firmasından hizmet almanız gerekir.

Çünkü profesyonel perde yıkama firmaları, perdenin yerinden sökülmesinden, temizlenip tekrar yerine takılmasına kadar bu işi özenle ve profesyonelce yaparlar. Üstelik kullandıkları antibakteriyel şampuanlar sayesinde perdeleriniz hijyenik ve temiz görünüme sahip olur.


Batıkent Perde Yıkama

Zebra Perde Yıkama

Batıkent Perde Yıkama firmamız sizin ihtiyacınız olan perde yıkama hizmetini tam olarak karşılamaktadır. Bu durumda bizlerden hizmet almak istediğinizde öncelikle sizlere uygun bir zaman verilmektedir. Daha sonra profesyonel ekibimiz sizleri ziyaret ederek perdelerinizi yerinden sökerler. Üstelik bu sökme işlemini perdenize ve etrafa zarar vermeden gerçekleştirirler.

Çünkü özellikle bunun için eğitim almış kişilerdir. Perdeleriniz Fabrikamıza geldikten sonra öncelikle tozlarından arındırılmaktadır. Bu sayede perdelerinizin gözenekleri kapanan tozlardan açılmaktadır. Daha sonra antibakteriyel şampuanlar ile profesyonel makinelerde yıkaması sağlanmaktadır.

Üstelik bu işlemi yaparken kesinlikle perdeniz de kırışma ve kırılma meydana gelmeden yapılmaktadır. Kurutma odalarında kuruması sağlanmaktadır ve özel ambalajına konularak sizlere servis yapılmaktadır. Profesyonel servis ekibimiz tekrar perdelerinizi yerine takarak işlemleri bitirirler. Tüm bu işlemlerin sonunda sizlerde zahmetsiz ve kolay bir şekilde tertemiz perdelerinize kavuşmuş olursunuz.


Batıkent Perde Yıkama

Perde Yıkama

Batıkent Perde Yıkama firmamız 2004 yılından beri siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. İlk başlarda sadece halı yıkama hizmeti yapmaktaydık daha sonra siz değerli müşterilerimizin, perde yıkama hizmeti ihtiyacı oldu, bu doğrultuda bizlerde bu hizmete geçiş yaptık. Sürekli gelişen sektörde yerimizi alarak bizlerde perde yıkama hizmetini bünyemize eklemiş bulunmaktayız.

Üstelik perde yıkama hizmetinde de büyük başarılar elde ederek siz değerli müşterilerimize daima yenilikleri sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz perde yıkama hizmeti, perde çeşitlerine göre her biri kendine has yıkama ekipmanı ve yıkama tekniği ile verilmektedir. Bu sebeple en iyi şekilde sonuçlar alınmaktadır.

Perde Yıkama firmamızdan hizmet almak için firmamızın iletişim sayfasını ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca Halı yıkama, Koltuk yıkama, Yatak yıkama, ve yorgan yıkama hizmetimizden yararlanmak veya bilgi edinmek isterseniz sayfalarımıza linkler üzerinden ulaşabilirsiniz.


ŞİMDİ ARA