Demetevler Perde Yıkama

0312 250 1 251

Demetevler Perde Yıkama

Demetevler Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama

Demetevler perde yıkama firmamızın hizmetleri kapsamında bir çok perde yıkama çeşidi vardır. Bunlardan bazıları şu şekildedir; Stor perde yıkama, Zebra perde yıkama, Tül perde yıkama, ve Fon perde yıkama olarak adlandırılmaktadır. Ayrıca bu hizmetlerimizin her biri, perdelerin kumaş yapısına göre yıkanmaktadır. Dolayısıyla perde çeşitlerinin yapısına uygun yıkama tekniği vardır. Bu nedenle kendine has yıkama tekniği ve yıkama makinesi ile perdelerin yıkaması yapılmaktadır.

Perdeler evimizin en önemli ev tekstili eşyalarından biridir. Perdelerimizin düzenli olarak temizlenmesi gerekmektedir. Aksi taktirde sağlık açısından büyük sorunlar çıkarmaktadır. Çünkü perdelerde gözle görünmeyen bir çok canlı yaşamaktadır. Perdelerimizi her açıp kapatmamızda toz şeklinde nefes yolu ile içimize çekebiliriz. Bu doğrultuda Büyük sağlık sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Bu tür sorunların yaşanmaması için düzenli olarak temizliğini yapmanız veya yaptırmanız gerekir. Bu nedenle profesyonel perde yıkama firması olan Demetevler perde yıkama sizlere perde yıkama konusunda hizmet vermektedir.


Demetevler Perde Yıkama

Zebra Perde Yıkama

Bize perde yıkama talebinde bulunmanız halinde, sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Üstelik, perdelerinizi evinize gelerek, yerinden sökeriz. Daha sonra fabrikamıza getirdiğimiz perdeleri, tozlarından kurtarmak için hava makinesinden geçiririz. Perde yapınıza uygun yıkama tekniği ile en iyi şekilde temizliğini yapıyoruz. Ayrıca perdelerinize hem antibakteriyel, hemde hijyenik olması için özel şampuanlar kullanıyoruz.

Bu sebeple perdelerinize yaptığımız bu işlemlerden sonra perdeleriniz tam anlamıyla hijyen koşullarını sağlamaktadır. Özellikle kurutma makinelerinde kurutarak servis ekibimiz tarafından sizlere ulaştırılmaktadır. Üstelik bu işlemleri, sizlerin uzun süre perdesiz kalmaması için 2-3 gün gibi kısa sürede teslim etmekteyiz. Servis personellerimiz tarafından sizlere teslim edilerek tekrar montajı yapılmaktadır. Verdiğimiz hizmet sonrası perdelerinizi uygun fiyata temizletmenin mutluluğunu yaşayacaksınız.


Demetevler Perde Yıkama

Perde Yıkama

Bu nedenle Perde Yıkama firmamızı tercih etmek isteseniz bizleri arayarak randevu isteyebilirsiniz. İstediğiniz zaman tarih ve saat vererek randevu oluşturabilir ve tam saatinde kapınızda olacak olan firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Demetevler Perde Yıkama firmamız yılların tecrübesi ile sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca işinin ehli profesyonel ekibimiz sayesinde perdelerinizi sökme esnasında veya tekrar montaj esnasında hiç bir yere zarar vermeden çalışmaktayız. Üstelik aynı hassasiyeti yıkama personellerimiz tarafından da gösterilmektedir. Bu sayede perdeleriniz hem büyük bir özenle yıkanır hemde montaj esnasında kırıp dökmeden sizlere perde temizleme hizmeti veririz. Özellikle de yıkama esnasında perdelerin narinliğine dikkat edilmektedir.


ŞİMDİ ARA