Yenimahalle Yatak Yıkama

0312 250 1 251

Yenimahalle Yatak Yıkama

Yenimahalle Yatak Yıkama

Yenimahalle Yatak Yıkama firmamız sizlere en hijyenik bir şekilde yatak yıkama hizmeti vermektedir. Üstelik yatak yıkama sonrasında 6 ay bakteri barındırmayan özel şampuanlar ile yıkamasını yapıyoruz. Yatağımız günlük yaşantımızda en çok ihtiyaç duyulan ev eşyalarımızın başında gelmektedir. Hayat temposundan bitkin düşen bedenimizi dinlendirerek bizlere direnç katmaktadır. Bu nedenle hayatımızda bize bu kadar yardımcı olan yatağımızın temizliği de bir o kadar önem taşımaktadır.

Yatağın uzun süre temizliği yapılmadığı zaman mayt ve akarlar her geçen gün daha çok üremektedir. Gözle görünmeyen bu canlılar kirli yatakta daha hızlı çoğalmaktadır. Çoğalma nedeni ise bu canlılar insan derisinin döküntüsü ile beslenmektedir. Üstelik insan sıcaklığı ile sevdiği ortamı bularak, çoğalmalarını sağlar. Mayt ve akarlardan tamamen kurtulmak imkansızdır. Çünkü her ne kadar temizliğini yapsak da belli bir süre sonra tekrar çoğalacaklardır. İnsan sıcaklığında yaşadıkları için ve belli bir süre sonra yatağınız tekrar kirleneceği için tekrar çoğalmalarına sebebiyet verecektir.


Yenimahalle Yatak Yıkama

Yatak Yıkama

Ayrıca bu canlıları içimize soluduğumuz da ciddi derecede hastalıklara davetiye çıkarmaktadır. Bu durumda sizlerin yapması gereken yatağınızı sık sık profesyonel firmalara temizletmeniz olacaktır. Aksi taktirde sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı ciddi derecede tehlikeye girmektedir. Bu nedenle Yenimahalle Yatak Yıkama firmamıza yatak yıkama hizmeti isteğinde bulunmanız halinde öncelikle sizlere uygun bir saatte randevu verilmektedir.

Randevu saatine uyarak sizlere gönderdiğimiz işinde profesyonel ekibimiz yatağın kumaşına bakarak uygun şampuanlar seçer. Yıkama işlemine başlamadan yatağın öncelikle tozu alınmaktadır. Sonrasında yatağı antibakteriyel şampuanlarla ıslatma işlemini yapmaktadır. Yatağınıza Özellikle antibakteriyel şampuan kullanmaktayız. Çünkü mayt ve akarları tamamen yok etmesi için antibakteriyel niteliklere uygun olmalıdır. Yatağınızı ıslattıktan sonra bir süre beklenir, bu esnada kirler yumuşar. Ayrıca mayt ve akarlar da bu esnada ölür.


Yenimahalle Yatak Yıkama

Yatak Yıkama

Daha sonraki işlem ise yatağın üzerinde lekeler varsa leke sökücü ilaç kullanılır ve fırçalama işlemi yapılır. Böylelikle yatağınız lekelerden kurtulmaktadır. En son işlem olarak emiş gücü yüksek makinemizin yardımı ile yatağın içindeki kirli su tamamen çekilmektedir. Eğer yataktan kirli su gelmeye devam ediyorsa ıslatıp su çekme işlemi bir kez daha yapılmaktadır. Tüm bu işlemlerin sonunda yatağınız hafif nemli kalır fakat 6-7 saat gibi kısa sürede kurumaktadır.

Yatağınıza uzun süre yıkama işlemi yapılmadıysa, fazla geç kalmadan yıkamasını yaptırmalısınız. Aksi halde öncesinde belirttiğimiz gibi sağlık sorunlarına yol açabilmektedir. Üstelik Bizlerden Yatak yıkama hizmeti almak isterseniz sizlere uygun fiyatlarımız ile her daim yardımcı olmak isteriz. Yenimahalle Yatak Yıkama firmamız ile yıkanan yataklar hem garanti altında hemde antibakteriyel, ve hijyenik koşulları sağlamaktadır.

Firmamız Halı Yıkama, Koltuk Yıkama, Perde Yıkama, Yorgan Yıkama Hizmeti de vermektedir. Diğer hizmetlerimizden yararlanmak yada bilgi almak için linklere tıklayarak ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.


ŞİMDİ ARA