Yenimahalle Halı Yıkama

0312 250 1 251

Yenimahalle Halı Yıkama

Batıkent Halı yıkama

Yenimahalle Halı yıkama firmamız ile engin tecrübelerimizi siz değerli müşterilerimize sunmak için Ankara Yenimahalle de sizleri bekliyor olacağız. Sizlerde halılarınızı bizim gibi güvenilir ellere teslim etmek isterseniz işinde profesyonel firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Yenimahalle halı yıkama uygulamalarında ihtiyaçlarınıza göre en iyi şekilde cevap vermeye devam ediyoruz. Profesyonel bir firma olarak halılarınızı kirlerden ve tüm bakterilerden tamamen arındırıyoruz. Sizlere tam kuru bir şekilde teslim edilen halılarınız uzun süreli kullanılabiliyor. Halıların tam olarak kurutulmaması, evinize serildikten sonra sizlerin rahatsız olmasına neden olabilir.

Firmamız halı yıkama konusunda kendisini kanıtlamayı başarmıştır. Tüm hizmetlerimiz adına üstün kaliteyi sağlayabilmek için kendimizi her zaman geliştirmeye devam ediyoruz. Büyük çaba göstererek kazandığımız müşteri memnuniyeti ne kadar iyi bir hizmet yaptığımızın göstergesidir.


Yaptığımız her hizmetimizde müşterilerimizin memnuniyetini her daim koruyoruz ve korumaya devam edeceğiz. Yenimahalle halı yıkama fabrikasında halılarınız antibakteriyel ürünlerle temizleyerek sizlere teslim ediyoruz. Yıkama sonrasında ise halılarınız uzun süre sağlıklı ve hijyenik bir şekilde kendisini muhafaza ediyor.

Daha fazla bilgi edinmek için profesyonel halı yıkama konusunda detaylar sitemizde yer almaktadır. Yenimahalle’nin her noktasından ücretsiz servis desteğimiz ile sizlerin yanındayız. Evinizden halılarınızı servisimiz ile ücretsiz olarak alıyor ve yıkandıktan sonra tekrar evinize teslim ediyoruz.

Yenimahalle halı yıkama firmamız sizlerin bütçesini düşünüyor ve uygun fiyatlarda halı yıkama yapabilmek için kaliteden taviz vermeden sizlere hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Halıların üzerinde biriken ve gözle görülemeyen mikroorganizmaları üstün teknoloji temizlik makinelerimizi kullanarak temizliyoruz ve Yenimahalle halı yıkama olarak Yenimahalle’nin her yerine hizmet ulaştırmaya devam ediyoruz.


Yenimahalle Halı Yıkama Fabrikası

Yenimahalle Halı Yıkama

Halılarını tertemiz görmek isteyen herkese aradıkları kaliteli hizmeti sunabiliriz. Fabrikamız antibakteriyel halı yıkama uygulamalarında sizlere uzman ekiplerimiz ile destek veriyoruz. Firmamız, işini özveri ile yaparak, kurumsal bir anlayışla çalışarak müşterilerini memnun edebiliyor.

Tam otomatik sanayi tipi makinelerimiz halılar üzerinde en mükemmel sonuçları verebiliyor. Halılarınız böylece en doğal temizliğine kavuşmuş oluyor. Fabrikamız halıların temizliğinde büyük bir özenle çalışarak beklentilerinizi tam olarak karşılamaktadır. Yenimahalle halı yıkama firmamız işlerini aksatmadan temizlik hizmetlerimizi, uzman ekiplerimiz ile halı yıkama işinde birinci sınıf makinelerimizle sizlere destek vermektedir.

Evinizde ya da ofisinizde bulunan tüm halılarınızın, profesyonel ekiplerimiz tarafından temizliği yapılmaktadır. Sizlere en uygun fiyatlarımızı sunabilmek için İnternet üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Fiyat almak için yada bir konu hakkında bilgi edinmek için hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz.


Bize sipariş verdiğiniz de gün içerisinde alınan halılarınız kısa sürede sizlere geri teslim edilmektedir. Halıları kendi imkanınız ile yıkarken fiziki güç ve geleneksel uygulamalar, aradığınız temizliği sizlere sunamaz. Kendi yıkadığınız halılarda hangi yöntemi uygularsanız uygulayın profesyonel makineler ile yıkanan halıların aldığı verimi yakalayamazsınız.

Yenimahalle halı yıkama firmamız bünyesinde bulunan üstün nitelikteki, profesyonel makineleri ile bu hizmeti sizlere verebiliriz. Yenimahalle ve diğer bir çok ilçede en aktif firmalardan biri olmayı başardık. Ücretsiz bir şekilde sunduğumuz servis imkanı ile sizlere araçlarımızla beraber her bölgeye başarılı bir şekilde hizmet veriyoruz.

Gün içinde yoğun kullanım nedeniyle kirlenen halılarınız belli bir süre sonra sağlığınızı olumsuz bir şekilde etkilemeye başlar. Bu nedenle halı yıkama hizmeti almaya ihtiyaç duyarsınız, halı yıkama alanında lider bir firma olarak yoluna devam eden, Yenimahalle halı temizleme firmamız siz değerli müşterilerine bu hizmeti vermektedir.

Yenilikçi ve kaliteli temizlik politikamız günümüzde de devam etmektedir. Bizler her zaman olumlu sonuçlar elde etmek için kendimizi sürekli geliştirmek zorundayız. Firmamız profesyonel ekiplerimizin üstün çalışmaları sayesinde müşteri potansiyelini büyütmeye devam etmektedir. Önceki halı yıkama hakkında yaşadığınız tüm sorunlar firmamızı tercih etmeniz ile artık son buluyor.


Yenimahalle Halı Yıkama

Halı yıkama alanında, usta ekiplerimiz, her halı çeşidine göre özel etkili temizlik sunmaktadırlar. Bu nedenle yenilikçi uygulamalarımız sayesinde halılarınızda en iyi sonuçlar elde ediyoruz.

Evinizde temizliğin son derece önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle firmamız halı ve koltuk yıkama konusunda sizlerin daima yanında olmaya devam edecektir. Bizler bu konuya dikkatli ve özverili bir şekilde yaklaşıyoruz.

Halılarınızın temizliğinde pratik temizlik uygulamaları sunuyoruz. Fakat hızlı bir hizmet için firmamızın telefon numarasını arayarak bizlerden halı yıkama desteği alabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz ile iletişime geçtiğiniz andan itibaren servis ekibimiz hazırlıklarını tamamlar. Bu sebeple evinizi ziyaret etmek için yola çıkar. Ankara Yenimahalle ve çevre ilçelerde vermiş olduğumuz halı yıkama hizmetinde her zaman kaliteden şaşmıyoruz.

Halı yıkama sektörü Ankara’da çok geniş bir hizmet haline gelmiştir. Aynı zamanda firmamız Yenimahalle de halı yıkama sektöründe uzun yıllar hizmet vermiştir. Siz değerli müşterilerimizin memnun kalması için son teknoloji makineler ile çalışmaktadır.

Halı yıkama işlemi, sıradan tekstil ürünlerinin temizliklerine benzememektedir. Aynı zamanda çok daha hassas olunarak yıkama işlemi yapılması gerekir.

Halı Yıkama Aşamaları

Yenimahalle halı yıkama fabrikamızda halılara uygulanan işlemler. İlk olarak halıları tozlardan arındırmaktır. Bu nedenle halıların diplerinde biriken tozları yüzeye çıkartmak için toz alma makinesinden geçer.

Halının tozları alınarak yıkamak için makinelere geçer ve otomatik makinelerde yıkama işlemi uygulanmaktadır. Lekeleri kontrol edilir ama lekeleri çıkmamış ise tekrar yıkanması için makineye gider.

Son olarak kurutma odalarında dışarı ile hiç bir şekilde temas etmeden kurutularak ambalaja konur.

Yapılan işlemlerin hepsi kendi içinde ince işçiliklere sahip işlemlerdir. Özellikle firmamız sizin bir telefonunuz ile kapınıza kadar gelip halılarınızı alıyor. Sizlerin tertemiz halılara sahip olmanızı sağlıyor ama en kaliteli bir şekilde sağlıyor.

Halı yıkama işlemi hassas ve ciddi bir iştir. Sizlerde özellikle bu işi iyi yapan firmalarla çalışmalısınız. Yenimahalle Halı Yıkama firmamız, Bu nedenle işini iyi bilen bir firmadır.

Özverili olarak hizmet veren şirketimiz sigortalı olarak çalıştırdığı personeller ile makineleşme sürecinde teknolojiyi takip etmektedir.

Ankara’nın merkezinde bulunan şirketimiz tüm ilçelere hizmet vererek üstün bir hizmet sağlamıştır. Özellikle Fabrikamız el değmeden doğal temizlik ürünleri kullanmaktadır. Tüm halılarınızı kaliteli ve hijyenik bir şekilde yıkamaktadır.

Neden Yenimahalle Halı Yıkamayı Tercih Etmelisiniz…

Yenimahalle halı yıkamayı tercih etmeniz durumunda. Özellikle profesyonel ekiplerimiz sizlere en kısa süre içinde geleceklerdir. İşinde uzman yıkama ekibimiz ile birlikte tertemiz halılar sunmaya başlayacaktır. Böylelikle Halınızın kısa bir sürede tamamen temizlenmesini sağlıyoruz. Ama doğal temizleme yöntemleri ile beraber yıkanmasını sağlıyoruz.

Sizlere profesyonel olarak halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama olarak hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. Yenimahalle Halı Yıkama şirketimiz gelişmekte olan teknolojiyi takip ederek, teknolojiye eş değer bir büyüme sağlayabilmiştir. Lakin firmamız her daim sizlere, kısa bir süre içinde hizmet verebilmenin, ayrıcalığını yaşatmıştır. Kirli olan halılar vardır fakat hızlı bir şekilde temizlenerek sizlere teslim edilmiş olur.

Halı Yıkama Fiyatları

Halı yıkama fiyat listeleri her yılın son ayında yeni yıl için belirlenmektedir. Bu nedenle fiyat tablosu ile web sitemizde beyan edilmektedir. Firmamızda son 4 yıldır en uygun fiyat garantisi, kampanyamız geçerlidir. Bu nedenle güncel fiyat tablolarımızı İnternet sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz. Ama dilerseniz sizlerde İnternet sitemiz aracılığı ile fiyat listesi sayfamıza bakabilirsiniz. Özellikle Halı yıkama fiyat listesi kısmını inceleyebilirsiniz ve bize ulaşabilirsiniz. Bu amaçla firmamız sizlere en uygun fiyatları sunmayı hedefleyerek halı yıkama hizmetleri sunmaktadır.

ŞİMDİ ARA