Demetevler Halı Yıkama

0312 250 1 251

Demetevler halı yıkama

Demetevler Halı Yıkama

Demetevler halı yıkama firmamızı tercih etmeniz durumunda halılarınız fabrikamıza gelir. Öncelikle halılarınız toz alma makinesinde tozları alınmaktadır. Daha sonra otomatik makinelerde tek tek yıkanmaktadır. Sonra santrifüj makineler ile suyu sıkılmaktadır. Böylelikle yıkama işlemi biter ve kurutma işlemine geçer. Kurutma işlemi kapalı olarak dışarının temasından uzak bir şekilde kurutulmaktadır. Servis personellerimiz tarafından size uygun bir zaman içinde halılarınız teslim edilmektedir. Değerli müşterilerimiz halılar lekeli de olsa lekesiz olsa üstelik her gün düzenli tozu alınsa da, istediğiniz temizliği elde edemeyebilirsiniz. Ayrıca halılar derin ilmikleri nedeni ile kir ve tozları halının derinlerine hapis eder. Kesinlikle halı yıkama işlemine geçmeden önce halıların iyi bir şekilde tozu alınmalıdır.

Demetevler halı yıkama fabrikamızda halılarınızın toz alma işlemini gerçekleştiriyoruz. Üstelik halılarınız her ne kadar kaliteli ve sık dokunmuş olsa da çırpma işlemi yapılırken halıların dokuma yapısını bozmayacak şekilde tozunun alınmasına özen gösteriyoruz. Halı yıkama fabrikamızda özellikle dikkat edilmesi gereken halı çeşitleri arasında renkli halılarda bulunmaktadır. Bu nedenle renkli halıların yıkanmadan önce, dikkat edilmesi geren unsur, halının yapısının bozulmayacak şekilde olmasıdır. Öncelikle halının yapısına bakılmalıdır ve halının yapısına uygun şampuan seçilmelidir.


Demetevler Halı Yıkama Fabrikası

Demetevler halı yıkama personelleri yıkama işini profesyonelce yapmaktadırlar. Bu nedenle renkli halılarda, leke çıkarmak için veya halıyı daha iyi temizleyebilmek için bile olsa halılarınıza zarar vermeden yıkama işlemi yaparlar. Personellerimiz tecrübeli olduğu için halı yıkamada tercih edilen deterjanları halının yapısına göre iyi ayarlarlar.

Halılarınız beyaz olsa da Demetevler halı yıkama fabrikamız ile sorun teşkil etmemektedir. Özellikle beyaz halıların yıkamasında öncelikle dikkat edilmesi gereken şey beyazlığını yitirmemelidir. Bazı müşterilerimiz bizleri arayarak beyaz halımı x firmaya verdim ama geldiğinde halının rengi griye döndü bunu siz düzeltebilirmisiniz diye sorarlar. Halınıza yapılan en ufak hata geri dönülmeyen sorunlara neden olmaktadır. Bu nedenle özellikle beyaz halılarda şampuan ve ağartıcı dengeli kullanılmalıdır. Aksi taktirde öncesinde verdiğimiz örnek gibi halıda gri rengine dönmesi, yaşanmaktadır. Bu nedenle Halı yıkama fabrika personelleri bu dengeyi iyi ayarlar. Üstelik halınıza garanti sağlayarak güvence altına almaktadır.


Neden Demetevler Halı Yıkama ?

Demetevler Halı Yıkama olarak, özenle seçtiğiniz halılarınızı en iyi şekilde fabrikamız da yıkıyoruz. Halılar evimizin olmazsa olmazı değerli eşyalarımızdan dır. Ayrıca bizleri hem yerin soğukluğundan korur hemde dekoratif desenleri ile evimize ayrı bir hava katar. Dolayısıyla evimize katkısı oldukça büyüktür. Bu nedenle evimizde oldukça büyük rol üstlenen halıların temizliği de, bir o kadar önemlidir. Üstelik halınızın temizliğini tam olarak kendiniz yapamazsınız. Bu sebeple Halı yıkama firmamızı arayarak bizlerden halı yıkama hizmeti alabilirsiniz.

Eskiden herkes halısını gerek binanın önünde gerekse bahçesinde yıkarlardı. Fakat insanlar, zamanla, hem zor bir iş hemde çok zaman aldığını anladı. Bu nedenle halı yıkama firmalarına ihtiyaç duyulmuştur. Firmamız Demetevler halı yıkama da 2004 senesinde bu sektörde yerini aldı. Üstelik halı yıkama sektöründe her geçen yıl kendisini yenileyerek sizlere profesyonel hizmet sunmaktadır. Halı yıkama firmamızı tercih etmeniz durumunda, sizleri bu zor işten kurtarmış olacağız. Ayrıca zamandan tasarruf etmeniz ve daha uygun fiyata halınızı temizletmeniz sağlanacaktır. Bu durumda bizleri tercih ederek uygun fiyata halı yıkama yaptırabilirsiniz.


Demetevler Halı Yıkama Firması

Profesyonel firmalar kaliteye daha fazla önem vermektedir. Bu nedenle verdikleri hizmetin sürekliliğini ön plana çıkartmaktadırlar. Dolayısıyla sizlere daha iyi hizmet verebilmek için işlerine özen gösterirler. Ayrıca küçük işletmelere göre daha hijyenik ve daha kaliteli yıkama yaparlar. Bu sebeple halı yıkama firmasının kesinlikle sizlerin önerileri ve şikayetlerini bildirebilmek için olanak vermelidir. Firmamız sizlere kaliteli, hijyenik, ve antibakteriyel halı yıkama imkanı sunmaktadır. Ayrıca sizlere kolay ulaşım hatta şikayet ve önerileriniz için web sitemiz aracılığı ile platform sunmaktadır.

Değerli müşterilerimiz halıların yıkama işlemi bittikten sonra sizlere teslim edilmektedir. Teslimattan sonra dikkat etmeniz gereken bir kaç nokta var. Öncelikle halınızı teslim aldıktan sonra poşetinden kesinlikle çıkartmanız gerekmektedir. Aksi halde halılarınız küflenir hatta çimlenmeye kadar gidebilmektedir. Bu konuda biz müşterilerimizi uyarmaktayız. Fakat bazı müşterilerimiz uyarmamıza rağmen poşetinden çıkartmamaktadır. Üstelik kendi hatalarını firmamıza yüklemeye çalışmaktadırlar. Bu nedenle halınızı teslim aldıktan sonra lütfen poşetinden çıkartmayı unutmayınız.

Yenimahalle Halı Yıkama

Batıkent Halı Yıkama

ŞİMDİ ARA