Yenimahalle Koltuk Yıkama

0312 250 1 251

Yenimahalle Koltuk Yıkama

Yenimahalle Koltuk Yıkama

Yenimahalle Koltuk Yıkama olarak sizlere garantili koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Koltuk yıkama firmamıza koltuklarınızı yıkatmanız halinde sizlere temiz, hijyenik ve antibakteriyel bir hizmet sunacağız. Koltuk yıkama hizmeti özen gösterilmesi, ve detaylar gerektiren bir hizmettir. Dolayısıyla koltuklarınız kusursuz ve yıkama sonrasında deformasyon oluşmaması gerekir. Bu nedenle firmamız tarafından kullanılan tüm Şampuanlar ve ilaçlar üstün kaliteli ürünlerdir. Yenimahalle koltuk yıkama firmamızda tüm verilen hizmetlerde müşteri memnuniyetinin ön planda olmasına özen gösterilmektedir. Üstelik koltuklarınızı yıkayan profesyonel ekibimiz her detaya dikkat edilmesini bilen kişilerdir.


Koltuk Yıkama Neden Yapılmalı?

Koltuk Yıkama Firmamız gerek işini iyi bilen ekip, gerekse kullanılan antibakteriyel şampuanlarla mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır. Koltuklar yapısı gereği kumaşı çabuk kirlenmeye müsaittir. Ayrıca bazen evimize gelen misafirler, bazen de çocuklar, koltukların üzerine meşrubat, çay, süt dökmektedirler. Özellikle koltukların diplerinde yaşayan gözle görülmeyen mayt, bakteri gibi canlılar sağlığımızı tehdit etmektedir. Bu varlıklar insanların deri döküntüsü ile beslenir ve insan vücudunun yaydığı ısıda çoğalırlar. Bu nedenle Yenimahalle koltuk yıkama firmamız derinlemesine temizlik yaparak koltuklarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturur. Üstelik koltuk temizleme yapıldıktan sonra 6 ay bakteri barındırmaz.


Yenimahalle Koltuk Yıkama ile Temizlik Aşamaları

Koltuk yıkama Aşamaları Şu şekildedir. Öncelikle bizleri arayarak dilediğiniz gün ve saati seçerek randevu oluşturursunuz. Koltuk yıkama ekibimiz denilen saatte yerinize gelir ve koltuğun kumaşını inceler. İnceleme sonucunda koltuğun yapısına uygun şampuan seçimi yapar. Sonrasında şampuanlı su ile koltukları ıslatır ve yumuşaması için bir müddet bekler. Bekleme aşamasında koltuğun üzerinde leke varsa leke sökücü yardımı ile lekeleri çıkartır ve fırçalama yapılır. Son teknoloji güçlü makineler yardımı ile koltuğun suyunu çeker. Fakat koltuktan kirli su gelmeye devam ediyorsa tekrar su verip çekme işlemi yaparak işlemi sonlandırır. Daha sonrasında Tamamen suyunu çektiğimiz için hafif nemli olur ve 3-4 saat gibi kısa sürede koltuklarınız kurumuş olur.


Yenimahalle Koltuk Yıkama Firması

Önceden herkes koltuklarını silerdi ve bu işlemi yaparken baya bir efor sarf ederlerdi. Üstelik silme yaparak temizlik yapmadıklarını ve belli süre sonra daha çabuk kirlendiğini görmüşlerdir. Bu nedenle, zamanla, koltuk yıkama firmalarına ihtiyaç duyulmuştur ve hem zaman hemde güç isteyen bir iş olduğu için artık herkes koltuk yıkama firmalarına koltuk yıkatmaktadır. Profesyonel Koltuk Yıkama firmaları hem kaliteli yıkama yapar hemde derinlemesine temizlik yaparlar. Koltuk Yıkama firması olarak Kaliteli, Hijyenik, antibakteriyel ve kusursuz koltuk yıkama hizmeti vermekteyiz. Üstelik yıkadığımız her bir ürüne garanti vererek koltuklarınızı güvence altına alıyoruz. Bu sebeple sizlerde koltuk yıkatmanın konforunu ve hijyenik temizliğini yaşıyorsunuz.

Demetevler bölgesinden hizmet almak için Demetevler koltuk yıkama sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca oto koltuk yıkama işlemi yaptırmak isterseniz ilgili sayfamızı ziyaret ederek bizlere ulaşabilirsiniz.

ŞİMDİ ARA