Yenimahalle Yorgan Yıkama

0312 250 1 251

Yenimahalle Yorgan Yıkama

Yenimahalle Yorgan Yıkama

Yün Yorgan Yıkama

Yenimahalle Yorgan Yıkama firmamız, Yün yorgan yıkama, Elyaf yorgan yıkama, Pamuk yorgan yıkama, ve Kuş tüyü yorgan yıkama hizmetleri vermektedir. Üstelik bu saydığımız yorgan yıkama hizmetlerinin her biri kendine özel yıkama tekniği ile yıkanmaktadır. Ayrıca hepsinin ayrı şampuanı ve yıkama tekniği vardır. Öncelikle yün yorgan yıkama işlemini özetlemek gerekirse fabrikamıza gelen yün yorganlar toz alma işleminden geçer.

Daha sonra otomatik ve 50 kiloluk makinemizde ön yıkama yapılmaktadır. Daha sonra makinemizi ana yıkama programına ayarlayarak 2 saat yıkama yapar. Makinemiz yorganın suyunu sıkar ve havalandırma işlemleri yapılır. En son olarak kapalı fanlı kurutma sistemi ile yorganlarınız kurutulur. Yün yorgan yıkama işleminde yünler de keçeleşme olmaması için gerekli önlemler alınmaktadır. Bu sayede yün yorganlarınız tertemiz bir şekilde sararma ve keçeleşme olmadan sizlere teslim edilir.


Yenimahalle Yorgan Yıkama

Yenimahalle Yorgan Yıkama firmamızın sizlere sunduğu yorgan yıkama hizmeti sayesinde sizlerde eskisi kadar yorulmuyorsunuz. Çünkü önceden yorganlar tamamen açılırdı ve yünleri çıkartılırdı sonrasında yıkaması yapılırdı. Tüm bunlar yetmiyormuş gibi ayrıca çırpması ve güneşte kurutması yapılırdı. Üstelik bu işlemlerden sonra yorgancıya götürülerek dikilmesi sağlanırdı. Şuan da yorgancılar bu işlemi yapmak için ortalama 150 TL ücret almaktadırlar.

Üstelik yorulduğunuzda yanında cabasıdır. Halbuki yorgan yıkama firmaları bu hizmeti sizlere sağlamaktadır. Bu sayede hem sizler yorulmayacaksınız hemde cebinizden ekstra bir ücret ödemeyeceksiniz. Değerli müşterilerimiz Yorgan yıkama firmamız her türlü yorganı yıkamaktadır ve verdiğimiz tüm yorgan yıkama hizmetlerini garantili bir şekilde yapmaktayız. Yıkama işi profesyonellik gerektiren bir meslektir.


Yorgan Yıkama

Yorgan yıkama işlemini yaparken hem içeriğinin temiz olması hemde hijyenik ve antibakteriyel nitelikleri taşıması gerekir. Üstelik tüm bu işlemleri yaparken yorganın zarar görmemesi gerekir. Hatta yorgan da çekme, sararma, ve yıpranma kesinlikle olmaması gereken unsurlardır. Yenimahalle Yorgan Yıkama firmamızda yıkama personellerimiz işinde eğitimli kişilerdir.

Aynı zamanda Yorganların cinsine göre ne yapılması gerektiğini bilen profesyonel kişilerdir. Firmamız yıkama aşamalarında büyük sanayi tipi 50 kiloluk yorgan yıkama makineleri kullanmaktadır. Bu sayede Yorganlar makinenin içinde rahat hareket ederek hem iyi yıkanır hemde keçeleşme önlenmiş olur. Ayrıca yorgan yıkama sonrası garanti vermekteyiz, bu sayede yorganlar güvence altına alınmaktadır.

Firmamız Halı yıkama, Koltuk Yıkama, Perde Yıkama hizmeti de vermektedir. Linklere tıklayarak ilgili sayfalardan bilgi edinebilirsiniz.


ŞİMDİ ARA